Παρασκευή, 17 Νοεμβρίου 2017

ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 18-11
-ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΣΤΙΣ 11 ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗ,ΤΡΑΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΙΚΟΥ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 12 ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ. ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΥΚΕΙΟ.
    ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΩΣ ΕΞΗΣ :
ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΩΝ 17.00 ΔΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ.
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟ 3ο ΛΥΚΕΙΟ.

Πέμπτη, 16 Νοεμβρίου 2017

ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ κ. ΒΑΣΙΛΗ ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΙΣ ΕΞΗΣ ΩΡΕΣ.

-ΤΜΗΜΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΚΙΤΡΙΝΟ ΣΤΙΣ 18:30
-ΤΜΗΜΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΣΤΙΣ 19:30

Δευτέρα, 13 Νοεμβρίου 2017

ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΡΙΤΗΣ 14-11
-ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ κ. ΒΑΣΙΛΗ ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΥΚΕΙΟ .
-ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ κ. ΦΑΝΗΣ ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΟ  ΠΡΩΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ.

Παρασκευή, 10 Νοεμβρίου 2017

ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 11--11
-ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ  ΚΙΤΡΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑ ΣΤΙΣ 10:30 ΣΤΟΝ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟ. ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΒΡΟΧΗΣ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ  ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ.
-ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ κ. ΦΑΝΗΣ ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ.

                                  ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ


TA ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ.

Τετάρτη, 8 Νοεμβρίου 2017

ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΕΜΠΤΗΣ 09-11
ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ κ. ΒΑΣΙΛΗ ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΟΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟ. ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΒΡΟΧΗΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ ΠΑΡΤΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.

Τρίτη, 7 Νοεμβρίου 2017

ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ Κ.ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΙ ΤΗΣ Κ.ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ.

Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2017

ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 04-11
ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ κ. ΦΑΝΗΣ ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ.
ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ κ. ΒΑΣΙΛΗ ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗ  ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΟΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΤΜΗΜΑ ΣΤΙΣ 10 ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΣΤΙΣ 11. ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΒΡΟΧΗΣ ΤΗΝ  ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ ΠΑΡΤΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.

Παρασκευή, 3 Νοεμβρίου 2017

Πέμπτη, 2 Νοεμβρίου 2017

ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 03-11
ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ κ. ΦΑΝΗΣ ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ.
ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ κ. ΒΑΣΙΛΗ ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΩΣ ΕΞΗΣ: ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΣΤΙΣ 18:30 ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΤΜΗΜΑ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΙΣ 20:00.
ΤΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ Κ.ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ.ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ Κ.ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ.

Τρίτη, 24 Οκτωβρίου 2017

ΤΡΙΤΗ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ.ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ Κ. ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ.ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΟΥ Κ. ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΤΜΗΜΑ ΣΤΙΣ 5 Η ΩΡΑ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΘΕΙ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ.ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ Κ. ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΜΗΝΑ.ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΒΡΟΧΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.

Παρασκευή, 6 Οκτωβρίου 2017

ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 07-10-17
-ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΩΝ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΑΝΑΒΑΛΕΤΑΙ  ΛΟΓΩ ΒΡΟΧΗΣ.
-ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΥΚΕΙΟ κ.ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ.
-ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΙΤΡΙΝΗ ΜΠΑΛΑ  ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑ ΣΤΟΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟ ΣΤΙΣ 10:30 ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΕΧΕΙ. ΤΗΛ. κ. ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ.
ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 07--10-17
-ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΙΤΡΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑ ΣΤΙΣ 10:30.
-TO ΤΜΗΜΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ  ΚΙΤΡΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΣΤΙΣ 09:30

Τετάρτη, 4 Οκτωβρίου 2017

Παρασκευή, 29 Σεπτεμβρίου 2017

Πέμπτη, 28 Σεπτεμβρίου 2017

Παρασκευή, 15 Σεπτεμβρίου 2017

Κυριακή, 3 Σεπτεμβρίου 2017

ΤΜΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ.

ΤΜΗΜΑ 1.     ΠΕΜΠΤΗ 6-7 και ΣΑΒΒΑΤΟ 11-12πμ

ΧΟΝΤΟΣ ΣΥΛΒΑΝΟΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΙΑΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΣΤΑΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΚΕΛΑ
ΚΟΖΗ ΜΙΧΑΕΛΑ
ΤΩΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ


ΤΜΗΜΑ 2.   ΤΡΙΤΗ και ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5-6

ΤΡΑΙΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ
ΔΡΟΣΟΥ ΤΖΕΝΗ
ΜΠΟΓΛΗ ΖΩΗ
ΚΟΥΤΑΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΤΣΟΥΤΑ ΣΟΦΙΑ
ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ

ΤΜΗΜΑ 3.  ΤΡΙΤΗ και ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6-7

ΚΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΝΤΙΤΟΥΡΑ ΒΙΒΗ
ΤΩΝΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΚΑΛΦΑ ΣΟΦΙΑ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΤΜΗΜΑ 4. ΤΡΙΤΗ και ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7-8

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΖΛΑΤΙΝΤΣΗ ΜΑΡΙΛΟΥ
ΠΡΑΠΑΒΕΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΠΑΣΣΑΛΙΔΟΥ ΚΑΛΗ
ΚΑΛΦΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
ΝΑΛΠΑΝΤΙΔΟΥ ΜΕΝΙΑ

ΤΜΗΜΑ 5. ΤΡΙΤΗ 6-7 κα ΠΕΜΠΤΗ 7-8

ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ
ΚΟΖΗ ΘΩΜΑΙΣ
ΠΡΑΠΑΒΕΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΤΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΤΜΗΜΑ 6. ΤΡΙΤΗ -ΠΕΜΠΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3-5

ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΙΩΣΗΦ ΑΝΔΡΙΑΝΑ
ΝΤΙΤΟΥΡΑ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΝΑΛΠΑΝΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΑ

ΤΜΗΜΑ 7.ΤΡΙΤΗ- ΠΕΜΠΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3-5

ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΤΡΑΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΤΡΑΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ

ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ

ΤΜΗΜΑ 1. ΤΡΙΤΗ και ΠΕΜΠΤΗ 5-6

ΣΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΚΑΤΣΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΤΜΗΜΑ 2. ΤΡΙΤΗ και ΠΕΜΠΤΗ 12-01

ΜΑΥΡΟΦΡΥΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΜΑΥΡΟΦΡΥΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΒΟΣ ΓΚΑΜΠΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΤΜΗΜΑ 3. ΤΡΙΤΗ και ΠΕΜΠΤΗ 8-9

ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ
ΣΑΜΑΡΑ ΠΟΛΥ
ΜΙΓΚΟΣ ΣΑΚΗΣ
ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΓΚΙΟΥΣΜΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΥΗ

ΤΜΗΜΑ 4. ΤΡΙΤΗ 7-8 και ΠΕΜΠΤΗ 6-7

ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΑΤΜΑΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΜΠΕΛΙΤΣΗ ΝΟΡΑ





 

Παρασκευή, 14 Ιουλίου 2017

ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΩΝ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΛΟΓΩ ΒΡΟΧΗΣ.
ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΡΙΟ  ΣΤΙΣ 10:30.ΑΝ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΛΟΚ ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΙΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ.

Πέμπτη, 6 Ιουλίου 2017

  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΙΤΡΙΝΗ ΜΠΑΛΑ
ΣΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 6948592112-ΚΑΤΣΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΣ 6944292223-ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΩΚΙΩΝ 6973026763-ΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΟΒΑΝΚΑ-ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΥΗ 6989113596
-ΜΙΓΚΟΣ ΣΑΚΗΣ 6976123058.
Οι αγώνες θα γίνουν με το σύστημα round robin (όλοι με όλους).Οι δύο πρώτοι θα παίξουν στον τελικό,

Παρασκευή, 16 Ιουνίου 2017

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 17-06-17
ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ -ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΙΣ 10:00
ΜΑΘΗΜΑΤΑ 16-06-2017
ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟ . ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΒΡΟΧΗΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ ΠΑΡΤΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ.

Τετάρτη, 7 Ιουνίου 2017

ΜΑΘΗΜΑΤΑ  ΠΕΜΠΤΗΣ 08-06-17
ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΙΣ 10:00.ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ  ΒΡΟΧΗΣ ΤΗΛ. ΦΑΝΗ ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ.

Πέμπτη, 25 Μαΐου 2017

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 27-05-17

ΟΜΑΔΑ 1 ,ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΣΤΙΣ 11:00
-ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
-ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
-ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΥΗ
-ΓΑΖΕΑ ΒΙΟΛΕΤΑ
-ΓΚΙΟΥΣΜΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
-ΜΑΥΡΟΦΡΥΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΟΜΑΔΑ 2,ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΣΤΙΣ 12:30

-ΝΤΙΤΟΥΡΑ ΝΑΤΑΛΙΑ
-ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
-ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
-ΣΑΜΑΡΑ  ΜΑΡΙΑ
-ΜΑΥΡΟΦΡΥΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Το πρωί του Σαββάτου θα υπάρχει ενημέρωση αν ο καιρός δεν είναι καλός.
ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΟΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΑΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.
ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΒΡΟΧΗΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ  ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΘΑ ΑΝΑΒΛΗΘΕΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ.ΤΗΛ. ΦΑΝΗ ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ.

Τρίτη, 23 Μαΐου 2017

ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΘΗΜΑ ΣΤΟΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.
ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΣΤΙΣ  19:30 ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑ ΣΤΟΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟ

ΠΡΟΣΟΧΗ, ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 5-8 ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΥΚΕΙΟ.ΓΙΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΡΓΟΤΕΡΑ
ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟ .ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΒΡΟΧΗΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΤΗΛ. ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.

Τετάρτη, 17 Μαΐου 2017

ΜΑΘΗΜΑΤΑ 18-05-17
ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΒΡΟΧΗΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΗΛ. ΦΑΝΗ ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ,

Τρίτη, 16 Μαΐου 2017

ΜΑΘΗΜΑΤΑ 16-05-17
-ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΥΚΕΙΟ , ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ.
-ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΘΗΜΑ ΛΟΓΩ ΒΡΟΧΗΣ, ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΣΤΙΣ 20:30.

Δευτέρα, 15 Μαΐου 2017

ΜΑΘΗΜΑΤΑ 16-05-17
ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΒΡΟΧΗΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΗΛ. ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗΣ.
ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜAΤΙΝΑ MΑΘΗΜΑΤΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΤΙΣ 14:30

Πέμπτη, 11 Μαΐου 2017

ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΜΑΘΗΜΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ 12-05-17 ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ .ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΒΡΟΧΗΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΗΛ. ΦΑΝΗ ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ.

Τρίτη, 9 Μαΐου 2017

ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΘΗΜΑ ΣΤΟΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟ. ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΒΡΟΧΗΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΗΛ.ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ.
ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΘΗΜΑ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΥΚΕΙΟ.

Δευτέρα, 8 Μαΐου 2017

ΜΑΘΗΜΑΤΑ 09-05-17
ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΛΟΓΩ ΒΡΟΧΗΣ.
ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΤΙΣ 14:30.

Παρασκευή, 7 Απριλίου 2017

ΜΑΘΗΜΑΤΑ 07-04-17
ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ  ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ .ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΒΡΟΧΗΣ ΤΗΛ. ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗΣ Β.
ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΘΗΜΑ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΙΣ ΠΡΟΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΩΡΕΣ

Πέμπτη, 6 Απριλίου 2017

ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΣΤΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΙΣ ΕΡΓΑΤΙΚΕΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΑ 06-04-17 ΦΛΩΡΙΝΑ\
ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟ ΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΑ .ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΒΡΟΧΗΣ  ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ ΤΗΛ: ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ

ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΩΝ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 11:00 ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ

Τρίτη, 4 Απριλίου 2017

ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΩΝ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΚΙΤΡΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΛΟΓΩ ΒΡΟΧΗΣ
,ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΡΙΤΗΣ 04-04-17
ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΙΣ 15:00.
TΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 17:00-20:00 ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΥΚΕΙΟ.
ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΙΣ 20:15.
ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΚΙΤΡΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΝΕΩΤΕΡΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΤΙΣ 17:30



ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΩΝ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΣΤΙΣ 11 ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΡΙΤΗ 4/4/17 ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ.ΘΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΘΕΙ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

Κυριακή, 2 Απριλίου 2017

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ
Τα μαθήματα ενηλίκων των τμημάτων 2 και 3 θα γίνονται τις εξής μέρες και ώρες:
ΤΡΙΤΗ :11:00-12:00 και 20:15-21:15
ΠΕΜΠΤΗ:11:00-1200 και το απόγευμα μια ώρα που θα ορίσουμε στο μάθημα της Τρίτης.
ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΟΧΤΩ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗ ΣΤΟ 2ο Ε2 ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ

Παρασκευή, 10 Μαρτίου 2017

ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ. ΤΗΛ. ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ  ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗ ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ .

Πέμπτη, 9 Μαρτίου 2017

ΤΡΙΤΗ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑΛΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ 1ο Ε3 ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ ΑΡΙΔΑΙΑ.
Η Ελευθερία Κουτσοτόλη πήρε την τρίτη θέση στην κατηγορία κορίτσια 14 και η Ελευθερία Ιωσήφ στην ίδια κατηγορία μπήκε στην δεκαεξάδα στους αγώνες που έγιναν στην Αριδαία. Συγχαρητήρια και στις δύο για την επιτυχία τους.


ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΝΗΛΙΚΩΝ 1 ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΛΟΓΩ ΚΑΙΡΟΥ

Παρασκευή, 3 Μαρτίου 2017

ΜΑΘΗΜΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΙΣ 09:45.
ΟΙ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗ ΙΩΣΗΦ και ΤΡΑΙΚΟΥ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΙΣ 11:00

Τρίτη, 28 Φεβρουαρίου 2017

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΜΗΜΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ 1
ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 01-03-17 ΚΑΙ ΩΡΑ 16:00 ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ  ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΝΗΛΙΚΩΝ 1.

Πέμπτη, 23 Φεβρουαρίου 2017

ΜΑΘΗΜΑΤΑ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 24-02-17
ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟ ΣΤΙΣ 15:00.
ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΝΗΛΙΚΩΝ 3 ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΙΣ 19:30 ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ.
ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΝΗΛΙΚΩΝ 1ΚΑΙ 2 ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΙΣ 20:30 ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΥΚΕΙΟ.

Τρίτη, 21 Φεβρουαρίου 2017

Παρασκευή, 17 Φεβρουαρίου 2017

Πέμπτη, 16 Φεβρουαρίου 2017

ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 17-02-17
ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΙΣ 15:00 ΣΤΟΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟ.
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΥΚΕΙΟ.

Δευτέρα, 13 Φεβρουαρίου 2017

ΜΑΘΗΜΑΤΑ 14-02-17
ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟ ΣΤΙΣ 15:00. ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ  ΒΡΟΧΗΣ ΤΗΛ.ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗΣ ΒΑΣ.
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΥΚΕΙΟ

Πέμπτη, 9 Φεβρουαρίου 2017

ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 10-02-17
ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΙΣ 19:30.
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ.

Τετάρτη, 8 Φεβρουαρίου 2017

ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 09-02-17 ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟ ΣΤΙΣ 15:00.ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΒΡΟΧΗΣ ΤΗΛ. ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ.
ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΥΚΕΙΟ
ΤΜΗΜΑ 3 ΣΤΙΣ 19:30 ΚΑΙ ΤΜΗΜΑ 1,2 ΣΤΙΣ 20:30

Τρίτη, 7 Φεβρουαρίου 2017

ΜΑΘΗΜΑΤΑ 07-02-17
ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΙΣ 15:00.
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΙΣ ΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΩΡΕΣ.

Παρασκευή, 3 Φεβρουαρίου 2017

ΤΟ  ΜΑΘΗΜΑ ΤΩΝ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΙΣ 16.00 μ.μ.
ΜΑΘΗΜΑΤΑ 03-02-17
ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΩΝ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΣΤΙΣ 20:30.
ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΙΣ 19:30 ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 11 ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ.

Τετάρτη, 1 Φεβρουαρίου 2017

ΜΑΘΗΜΑΤΑ 02-02-17
ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ. ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟ ΠΡΩΙ .ΟΙ ΩΡΕΣ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.
-
ΜΑΘΗΜΑΤΑ 01-02-17
ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΥΚΕΙΟ .
ΤΜΗΜΑ 3 ΣΤΙΣ 19:30 ΚΑΙ ΤΜΗΜΑ 2 ΣΤΙΣ 20:30. ΟΙ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ ΚΙΤΡΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥ ΜΕ ΤΟ ΤΜΗΜΑ 2 ΣΤΙΣ 20:30

Τρίτη, 31 Ιανουαρίου 2017

ΜΑΘΗΜΑΤΑ 31-01-17
ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΙΣ 15:00.
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΑ  ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΘΗΜΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ

Τετάρτη, 25 Ιανουαρίου 2017

ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ
ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΙΣ 18:45 ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΥΚΕΙΟ.
ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΛΟΓΩ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ.
ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΜΕ ΤΟ ΥΠΑΡΧΟΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.

Δευτέρα, 23 Ιανουαρίου 2017

ΜΑΘΗΜΑΤΑ 24-01-17
ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΙΣ 15:00 ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΥΚΕΙΟ.
ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΩΝ ΕΝΗΛΙΚΩΝ 3 ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΛΟΓΩ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ.

Παρασκευή, 20 Ιανουαρίου 2017

Τρίτη, 17 Ιανουαρίου 2017

ΜΑΘΗΜΑΤΑ 18-01-17
ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΙΣ 11:30.
ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΤΙΣ 15:00.
ΜΑΘΗΜΑΤΑ 17-01-17
ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΩΝ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑ 3 ΣΤΙΣ 20:15.
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΛΟΓΩ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ..
ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ,ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΥΡΙΑΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΙΣ 9:00.

Παρασκευή, 13 Ιανουαρίου 2017

 ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΝΗΛΙΚΩΝ 2 ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΥΡΙΑΝΟ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΝΗΛΙΚΩΝ 3 ΔΕ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΛΟΓΩ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ

13.01.2017


Πέμπτη, 12 Ιανουαρίου 2017

Τετάρτη, 4 Ιανουαρίου 2017

Δευτέρα, 2 Ιανουαρίου 2017